
5 products
-
Grated Parmigiano Reggiano- Two 8oz Packs (24 months aged)
- Regular price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
-
Italian Pasta Meal Kit with Linguine- Roggianella (Calabria)
- Regular price
- $40.00 USD
- Sale price
- $45.00 USD
- Unit price
- per
-
Italian Pasta Meal Kit with Linguine- Intosso Olive Oil from Italy
- Regular price
- $40.00 USD
- Sale price
- $45.00 USD
- Unit price
- per
-
Italian Pasta Meal Kit with Farfalle- Roggianella Olive Oil
- Regular price
- $45.00 USD
- Unit price
- per
-
Italian Pasta Meal Kit with Farfalle- Intosso Olive Oil
- Regular price
- $45.00 USD
- Unit price
- per